Letalo

Zaposlitev na

zavarovalnici AVRIO

Zaposlitev-naslovna

Na zavarovalnici AVRIO ves čas iščemo nove kadre, ki s svojim znanjem in kompetencami lahko dopolnijo naš kolektiv in se najdejo v našem poslanstvu in viziji.

Smo majhna ekipa sodelavcev z bogatimi delovnimi izkušnjami in znanjem na eni strani in mladimi, energije polnimi ter razvojno usmerjenimi na drugi strani. Našim strankam smo njihov vseživljenjski partner.

Ponujamo zaposlitve na različnih področjih, vse od financ do administracije, odvisno od vaših preferenc in področja dela. Spremljajte ponudbo aktualnih delovnih mest. Na voljo je tudi povezava, preko katere lahko oddate življenjepis, mi pa vas bomo vnesli v našo bazo in vas kontaktirali, ko bomo imeli na voljo primerno delovno mesto.

  • Aktuar (m/ž)

    Opis delovnega mesta:

    • sodelovanje pri razvoju zavarovalnih produktov in aktuarskih modelov;
    • spremljanje in priprava finančnih in nefinančnih parametrov za potrebe izračunov v okviru Solventnosti II in MSRP 17;
    • izračuni in kvartalno poročanje v okviru Solventnosti II;
    • izračuni performančnih scenarijev za KID-e;
    • izdelava denarnih tokov za potrebe računovodskih izkazov;
    • izračun zavarovalno tehničnih rezervacij in drugih izračunov v zvezi z zagotavljanjem izvrševanja obveznosti iz zavarovanj;
    • analiziranje zavarovalnih tveganj s področja zavarovanj in njihovega vpliva na zavarovalnico;
    • sodelovanje pri izdelavi aktuarskih poročil, letnega poročila in ORSE;
    • spremljanje, poznavanje in implementacija zakonodaje na aktuarskem področju;
    • kontrola podatkov iz informacijskega sistema za aktuarske in statistične namene;
    • opravljanje drugih del in odgovornosti po navodilih nadrejenih.

    Od VAS pričakujemo:

    • visokošolsko strokovno izobrazbo ustrezne smeri;
    • zaželene so delovne izkušnje na področju aktuarstva oz. podobnih delovnih mestih;
    • sposobnost raziskovanja, analiziranja in poslovnega napovedovanja;
    • izkušnje iz programiranja;
    • znanje angleškega ali nemškega jezika.

    Nudimo VAM:

    • zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečno poskusno dobo.

    Vabimo vas, da pošljete svojo prijavo s priloženim življenjepisom do vključno 6.6.2023 na naslov: martina.ahcin@avrio.si oziroma preko sistema portala Mojedelo.com

  • Zavarovalni zastopnik (m/ž)

    Iščete zaposlitev, ki vam omogoča popolno samostojnost pri kraju, času in načinu opravljanja dela? Ste komunikativni in vas veseli delo s strankami? Pridružite se ekipi zastopnikov AVRIO zavarovalnice.

    Kdo smo?

    AVRIO zavarovalnica d. d. je leta 2020 ustanovljena življenjska zavarovalnica v 100 % lasti Sklada obrtnikov in podjetnikov, katerega začetek poslovanja sega v leto 1956 in je najstarejši zasebni izplačevalec pokojnin v Sloveniji. Sestavlja jo ekipa izkušenih strokovnjakov vseh generacij, kar povezuje modrost na eni in prodornost na drugi strani.

    • pridobivanje novih zavarovancev in skrb za obstoječe zavarovance;
    • izvajanje prodajnih in poprodajnih aktivnosti (kontaktiranje, svetovanje, sklepanje zavarovanj,...);
    • skrb za realizacijo prodajnih planov;
    • sodelovanje s sodelavci z namenom zagotavljanja kvalitete storitev

    Pričakujemo:

    • najmanj srednješolsko izobrazbo ekonomske ali druge ustrezne smeri (V. stopnja)
    • zaželeno je, da ima kandidat vsaj uspešno opravljen preizkus znanja za zavarovalnega zastopnika, prednost bodo imeli kandidati z že pridobljenim dovoljenjem Agencije za zavarovalni nadzor za opravljanje poslov zavarovalnega zastopanja
    • zaželena so 3 leta delovnih izkušenj na področju sklepanja življenjskih zavarovanj ali na primerljivem delovnem mestu
    • vozniški izpit B kategorije,
    • osnovno poznavanje MS Office in njegovih orodij
    • komunikativnost in sposobnost timskega dela
    • odgovornost, strokovnost, natančnost in doslednost pri izpolnjevanju nalog in ciljev

    Nudimo

    • ustvarjalno in dinamično delovno okolje
    • možnost osebnega in strokovnega razvoja
    • stimulativno plačilo

    Delovno razmerje z izbranim kandidatom za delovno mesto zavarovalni zastopnik bomo sklenili za določen čas, s polnim delovnim časom in možnostjo podaljšanja za nedoločen čas.

    Vlogo z življenjepisom nam posredujte preko kontaktnega obrazca.

  • Študentsko delo v klicnem centru (m/ž)

    Iščeš delo s prilagodljivim urnikom?
    Rad/a delaš v ekipi?
    Rad/a govoriš?

    Če si 3 x odgovoril/a DA, si pravi človek za našo mlado ekipo! Vse potrebno znanje dobiš pri nas. Urna postavka je stimulativna in se v nadaljevanju zviša.

    Prijavi se in z veseljem ti bomo dali priložnost.